Для українців можуть запровадити паспорти вакцинації

20.01.2021

 

Всіх, хто пройшов вакцинацію, заноситимуть до спеціальної електронної бази, щоб лікарі могли видавати довідки про щеплення.

Про це повідомив головний санлікар Віктор Ляшко.

За його словами, коли на міжнародному рівні запровадять паспорти вакцинації, така електронна система дозволить оперативно видавати довідки про щеплення.

Ляшко повідомив, що влада зацікавлена безоплатно вакцинувати все населення, однак на початкових етапах треба шукати можливість пройти вакцинацію у приватних структурах.

"Сьогодні держава зацікавлена зробити щеплення безоплатно для всіх верств населення. Тому на перших етапах не потрібно розглядати можливість щеплення за власні кошти у приватних структурах, оскільки ми зацікавлені й маємо ресурс викуповувати всю вакцину, яка буде потрапляти або матиме можливість потрапити на ринок України. Коли ми говоримо про потенційну можливість вакцинації за власний кошт, це ми говоримо як мінімум про друге півріччя 2021 року, але і то не факт", – розповів Ляшко.

За власні кошти вакцину українці зможуть придбати не раніше другого півріччя 2021 року.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...