Депутати погодили питання щодо переукладання контрактів із керівниками комунальних установ Житомирщини

1.02.2019

 У рамках підготовки до чергової сесії обласної ради депутати розглянули питання щодо переукладання контрактів із керівниками комунальних установ – інтернатних закладів Житомирщини.

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів пройшла сьогодні, 1 лютого. Участь у роботі взяв заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

 

Під час засідання депутати розглянули 14 основних та додаткові питання. Серед більшості питань – рішення про переукладання контрактів із керівниками комунальних закладів області.

 

Депутати погодили кандидатур на керівні посади 4 інтернатів та пансіонату області.

 

Також підтримали пропозицію депутата Ігоря Сабадаша щодо підготовки проекту рішення на 23 сесію обласної ради про виділення додаткових коштів на лікування бійців та внесення відповідних змін до Програми соціальної підтримки учасників АТО та ООС, членів сімей загиблих АТО та ООС у 2019 році.

 

Нагадаємо, що 22 сесія обласної ради сьомого скликання пройде 7 лютого.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...