Чиновниця з Київської ОДА може стати заступницею Бунечка

5.12.2019

Фото зі сторінки Віри Рогової у Фейсбук

Віра Рогова, яка працює директором департаменту освіти Київської ОДА, планує стати заступником з гуманітарних питань у житомирського губернатора.

Відповідну декларацію чиновниця подала 4 грудня.

За декларацією, Віра Рогова має три земельні ділянки та житловий будинок у с. Матюші Білоцерківського району. Жінка декларує 8 тис дол готівки, 309 тис грн заробітної плати за 2018 рік, а також 24,7 тис грн доходу від надання майна в оренду.

Читайте також: Декларація народного депутата – 0 доходів, готівка і кредит.

Це вже третя чиновниця, яка переходить із Київської ОДА працювати в Житомирську.

Перед цим керівником департаменту регіонального розвитку стала Інна Хоменко, яка працювала у Київській ОДА, а радником губернатора став Сергій Золін, колишній керівник цього ж департаменту регіонального розвитку столичної ОДА, екс-керівник Інни Хоменко. За інформацією "Першого", його планують призначити на посаду заступника директора департаменту регіонального розвитку.

Нагадаємо, чиновниця віджала туалетну кабінку у працівників департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, а після "туалетного скандалу" пішла у відпустку, не пропрацювавши і місяця.

Фото зі сторінки Віри Рогової у Фейсбук


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...