Бунечко пригрозив людям коронавірусом, якщо вони перекриють трасу через створення ОТГ

24.02.2020

 

На Житомирщині після подання остаточного перспективного плану щодо створення громад до міністерства зростає напруження серед тих громад, яким відмовили у створенні ОТГ.

Зокрема, обурені жителі смт Городок Радомишльського району, адже вони вже не перший рік відстоюють право на створення Городоцької ОТГ. Проте ОДА їм відмовила, не надавши офіційної відповіді.

20 лютого голова ОДА Віталій Бунечко зібрав на нараду голів РДА. Коли йому повідомили, що люди обурені і збираються приїхати до ОДА, а також перекрити трасу, очільник області пригрозив їм коронавірусом.

«Щоб знять напряг, то скажіть, що до них коронавірус принесуть», – розпорядився Бунечко.

Крім того, керівник області дозволив собі вчергове некоректно висловитися щодо людей: він назвав голову селищної ради словом «воно». Люди сприйняли це і на свою адресу.

Тож місцеві жителі планують найближчим часом зібратися на загальні збори та підготуватися до виїзду в ОДА.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...