Бунечко похвалився: ми перші розробили інструкцію поховання людей, померлих від COVID-19

31.07.2020

 

Про першість Житомирської області у боротьбі з коронавірусом звітував голова ОДА Віталій Бунечко на пресконференції 31 липня.

Він розповів, що у ручному режимі довелося відпрацьовувати всі алгоритми, адже запитати було ні в кого.

"Управління охорони першим створило базову інструкцію поховання людей, які померли від COVID. Потім ми цю інструкцію передали іншим областям. Ми першими відпрацьовували алгоритм поховання. На жаль, організація не самого кращого і веселого заходу, але ми з нею впоралися…. Ми стали першими у встановленні правил обсервації. Ми визначили 15 днів. Ми розуміли, що десь ми дули на холодну воду", – розповідав Бунечко.

Він говорить, що область в ручному режимі розробляла алгоритм ізоляції. Потім він був взятий за основу МОЗом і поширений по всій країні.

"Саме Житомирська ОДА облаштувала перший блокпост з обмеження руху транспорту. Чесно, купували самі термометри для скринінгу. Новою поштою нам привезли, ми забрали останні 7 і передали в Радомишль на блокпост. Ми першими скасували сполучення з Радомишля", – довго розповідав про коронавірусну боротьбу губернатор.

Також Бунечко похвалився, що у квітні 2-денну зарплату всіх працівників ОДА – понад 150 тис грн – передали базі спецмедпостачання: "Ініціатива була моя. Це ми робили без жодного піару".

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...