Бунечко оцінюватиме діяльність голів РДА за тими ж критеріями, як оцінюють його

16.06.2021

 

Кабмін щокварталу оцінює ефективність діяльності голів ОДА. Ті у свою чергу вимагають виконання цих показників від свої підлеглих. Голови ОДА видають розпорядження, в яких покладають персональну відповідальність за певний показник на керівників структурних підрозділів або ж на голів РДА.

Житомирський губернатор Віталій Бунечко тепер оцінюватиме роботу голів РДА за тими ж критеріями, за якими уряд оцінює його.

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА.

Серед показників ефективності – охоплення дітей дошкільною освітою, інклюзивним навчанням, кількість проведених ремонтів, кількість щеплень населення, потужність альтернативних джерел енергії, використання субвенції та ін.

Департамент агропромислового розвитку та економіки щокварталу збиратиме інформацію та готуватиме голові ОДА аналітичну довідку з результатами оцінки.

Керівники ж районів мають вживати заходи щодо покращення показників та недопущення негативних тенденцій.

Про вплив такого оцінювання на кадрові рішення у документі не йдеться.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...