90% того, що стадіон запрацював – це я і моя команда, – Бунечко

1.04.2021

 

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко вважає, що здача в футбольного поля на стадіоні «Полісся» це виключно його заслуга та його команди.

Про це він повідомив під час пресконференції на стадіоні.

За словами Бунечка, вболівальники дякували йому за повернення великого футболу на стадіон «Полісся».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велике будівництво Зеленського: ФК «Полісся» грає на недобудові. ВІДЕО

«Стадіон був включений у ДФРР і чотири роки будувався. Ми вже не могли використовувати державні кошти. Більше десяти років поневірянь. Було важко переконати депутатів, що з 15 мільйоніі не буде використано не по-цільовому жодної копійки. Вони всі будуть вкладені у стадіон. Чому за чотири роки, коли можна було використовувати державні кошти, не добудували стадіон? Маючи на посадах потужних земляків в уряді, які координували роботу ДФРР, чому не було жодного дозвільного документу? Це у мене викликає обурення! Таке безалаберне, безтолкове відношення до будівництва цього стадіону. Те, що ми зробили за півтора року – це титанічний труд мій і моєї команди. 90% того, що стадіон запрацював – це я і моя команда», – наголосив Бунечко.

Він також повідомив, що для повного завершення реконструкції стадіону потрібно від 70 до 100 мільйонів гривень.

Він візьметься за це, якщо громада прийме таке рішення на громадських обговореннях.

Нагадаємо, поле було готове до здачі ще у 2019 році. Тобто І чергу могли відкрити два роки тому. Адже з того часу доробили лише частину накриття трибуни і встановили табло. Також збільшилася вартість поля зі 100 до 167 млн грн.

 

Так виглядав стадіон «Полісся» у 2019 році

 

Так виглядає стадіон «Полісся» у 2021 році

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...