250 тисяч гривень зарплати хоче отримувати губернатор Житомирщини Віталій Бунечко

5.02.2020

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко хоче мати зарплату 250 тисяч гривень.

Про це він заявив на пресконференції.

Чиновник повідомив, що його оклад складає 17,7 тисячі гривень, без надбавок та нарахувань.

«Я хотів би мати зарплату у 250 тисяч гривень. На жаль, ми поки не можемо отримувати такі гроші. Нам обіцяли, що ми отримуватимемо високі зарплати від того, як якісно ми будемо працювати і змінювати країну. Надіюсь, що ми будемо гарно працювати і колись ми будемо отримувати 250 тисяч. Ми - це команда «ЗЕ». Зараз мене поки дуже підтримує моя пенсія військовослужбовця у 14 тисяч гривень», - сказав Бунечко.

Губернатор розповів журналістам, що має ненормований робочий день, але щодня на роботу він приходить рівно на 9 ранку.

Читайте також: Більше, ніж міністри: скільки отримує нове керівництво у Житомирській ОДА

Він також наголосив на тому, що журналісти маніпулюють, показуючи зарплату за листопад та грудень, коли Віталій Бунечко у сумі тримав  111 тисяч гривень (без відрахування податків).

«Якщо розбити надбавки за останні місяці у році на серпень-грудень місяць, то я отримував по 25 тисяч гривень», - каже чиновник.

Нагадаємо, що голові ОДА Віталію Бунечку у листопаді нарахували 75 522 грн (17 760 грн оклад та 57 700 грн надбавка за інтенсивність, 62 грн – індексація). У грудні – лише 35 585 грн(оклад +100% надбавка).

Заступники ж губернатора отримують набагато більше, ніж він сам.

Наталія Остапченко у листопаді та грудні отримала по 95,8 тис. грн. На другому місці керівник апарату Олег Шарварко. У листопаді він отримав 87 176 грн. Трохи менше отримав керівник патронатної служби Олександр Івасенко. У листопаді його зарплата становила 77 053 грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...