2,8 млн грн на березневу зарплату використали у житомирській мерії

1.04.2020

 

Понад 2,8 млн грн із міського бюджету у березні використали на зарплату працівників мерії. Ще плюс майже 1,5 млн грн – податки.

При тому мер Житомира Сергій Сухомлин заявив про зменшення заробітних плат чиновникам та роботу в умовах карантину без премій.

"Частина працівників, у яких не використана відпустка, використовують її. Частина людей, які готові піти у відпустку за свій рахунок — ідуть за свій рахунок. Всі інші, хто залишається працювати, переходять на 2/3 окладу, а також не отримуватимуть премії", – заявив нещодавно мер.

Разом із тим, сума у 2,8 млн грн є меншою, ніж загальний фонд заробітної плати міських чиновників у лютому – тоді на зарплату пішло 3,3 млн грн без податків.

Читайте також: Вже у квітні пенсіонери отримають тисячу

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...