Житомирянка представлятиме Україну на зимових іграх Спеціальної олімпіади в Австрії

21.02.2017

 

Спортсменам Житомирської міської громадської організації «Сімейний клуб Спеціальної Олімпіади» 20 лютого передали спортивний інвентар.

Для щотижневих занять спортом та підготовки до всеукраїнських і міжнародних змагань житомиряни з інвалідністю отримали обручі, скакалки, інвентар «Змійка», волани для бадмінтону, гімнастичні палички, тощо.

Як повідомляють на сайті міськради, наразі в клубі нараховується 40 вихованців, які є також членами міжнародної організації Special Olympics, що займається питаннями організації спортивних заходів для осіб з розумовими відхиленнями та є основним організатором Спеціальних Олімпійських ігор, які проводяться раз на кожні 4 роки.

Житомирянка Катерина Кудрявцева представлятиме Україну на Всесвітніх зимових іграх Спеціальної олімпіади з лижних гонок 12 березня 2017 року в Австрії.

«З метою підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями ми в подальшому плануємо постійно залучати учнів організації до загальноміський спортивних заходів», – пояснює заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...