Житомирянин виборов "срібло" на Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

25.10.2019

Житомирянин Василь Шуптар став призером на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games), які 16-27 жовтня відбулися в Китаї.

Василь Шуптар виграв срібло з вільної боротьби у ваговій категорії 65 кг, де змагалися одразу 24 спортсмени.

До виходу у фінал він здолав танзанійського спортсмена, другим від українця отримав поразку індійський борець, згодом поборов і турка. До речі, саме йому український спортсмен програв на чемпіонаті Європи. Пізніше поборов і корейця, зупинив  спортсмена лише нещодавній чемпіон світу  з РФ.