Житомирянин став чемпіоном світу і володарем «Срібної бутси» у складі юнацької збірної України U-20

19.06.2019

"Чемпіон світу, володар «Срібної бутси», нападник юнацької збірної України U-20 - і він житомирянин Данило Сікан, - повідомив на сторінці у соцмережі голова Житомирської ОДА Ігор Гундич - Зустрівся із зіркою футболу. Показав хлопцеві стадіон «Полісся», на відкриття якого він погодився приїхати.

Приємно те, що захопився футболом і став на ноги як футболіст Данило Сікан у Житомирі. Щиро бажаю, щоб Данило отримав невдовзі і «Золоту бутсу»!

Саме така молодь надихає створювати більше спортивної інфраструктури і підтверджує те, що ми робимо правильні речі.

Тому для для мене дуже важливо створити необхідні умови в місті і області, щоб таких зірок спорту і заодно, таких щасливих і гордих за своїх дітей мам, як мама Данила, було більше.

Так, великий футбол повертається на Житомирщину. Тепер ФК "Полісся" має постаратися, щоб нинішні молоді чемпіони світу через декілька років хотіли захищати нашу житомирську команду у Прем‘єр-лізі. Так, я взяв автограф. Тепер у мене є символічний м‘яч, де будуть підписи чемпіонів світу з Житомирщини".

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...