Житомирян з інвалідністю запрошують взяти участь у сплаві

10.08.2018

 У рамках фінансованого Європейським Союзом проекту «Зміцнення міжнародних контактів між організаціями осіб з інвалідністю України та Білорусі для спільних рішень у сфері інтеграції людей з інвалідністю в спорт та туризмі», що реалізує ГО «Житомирський обласний фонд соціального захисту інвалідів» в Житомирі, проводить свою діяльність клуб «Freedom».

В рамках діяльності клубу проводиться реабілітація осіб з інвалідністю методом водного туризму. 

Запрошуємо Вас стати учасником сплаву, прийняти участь в зміцненні міжнародних контактів між організаціями осіб з інвалідністю. Ви зможете дізнатися більше один про одного, про культуру, обмінятися досвідом, так як в сплаві приймають участь білоруські партнери. 
 
Запрошуємо взяти участь всіх бажаючих, хто має І-ІІІ групу інвалідності. Попередній запис на участь в сплавах проходить в клубі «Freedom» за адресою вул. Князів Острозьких, 77 (БК УТОГ) або за номером +380637433995 (Ольга).
 
Участь в сплавах (трансфер, проживання, харчування, знаряддя) безкоштовна.
В сплаві приймає участь психолог та юрист. Ви за бажанням зможете отримати безкоштовну консультацію спеціаліста. 
 
Даний проект став можливим завдяки Програмі територіального співробітництва країн Східного партнерства (EaPTC) «Білорусь-Україна», що фінансується за рахунок Європейського Союзу.
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...