Житомирські копи разом зі спортсменами почали встановлювати рекорд України (ФОТО)

12.06.2021

 

У Житомирі розпочався Забіг єдності «Поліція передає естафету». Оскільки такий формат є нестандартним та відбудеться вперше в Україні, планується досягнення нового рекорду в категорії «Спорт, масові заходи». Тобто наймасовіший спортивний забіг нового формату: змішана естафета містян та поліцейських. 

Організатором спортивного заходу є головне управління Національної поліції в Житомирській області, але до реалізації долучилась Неурядова організація «Сучасний формат», спортсмени та Житомирська міська рада.

Забіг відбувається за участі дорослих команд з числа поліцейських і представників громади, так і дитячих – відповідно до віку. 

Також працює безпекове містечко, де усі охочі можуть познайомитись із роботою багатьох служб і підрозділів поліції, у т.ч. спеціального призначення.

Мета заходу – залучити якомога більше жителів громади до діалогу безпеки. Форма проведення – це командна естафета. Кожен з учасників пробіжить центральними вулицями Житомира 3 км, а разом – 12 км.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...