Житомирське Полісся не пускають на спортивну базу у Березині

24.07.2020

 

Житомирському ФК Полісся не продовжують оренду спортивної бази у селі Березина.

Представники ультрас «Полісся» прийшли до приміщення Житомирської облради, щоб з’ясувати причини не продовження контракту перебування на спортбазі футбольним клубом.

 «Футболістам не продовжують договір оренди. На спортивній базі у Березині їм відключають воду. Команда, яка пройшла у Першу лігу, не має нормальних умов для тренування. Вболівальникам все одно, як юридично буде вирішуватися питання про перебування на спортивній базі команди «Полісся».

Два роки з цим проблем не було, а зараз нам розповідають, що футболісти там жили незаконно. Якщо потрібно буде підтримати команду, то тут буде стояти пів міста», - розповідає представник ультрас «Полісся» Костянтин Суський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Житомир повертається великий футбол – Полісся святкує І лігу. ФОТО

Директор КП «Житомирська обласна школа вищої майстерності» Житомирської обласної ради Василь Грибук каже, що команда перебувала на базі незаконно. Він підписував договір про оренду під тиском керівництва в Житомирській ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Житомирі представили нового тренера ФК Полісся, але спонсора поки не називають

«На мене чинила тиск начальник управління Гресь Світлана Миколаївна, яка була на той період на посаді. Вона особисто не підписувала накази по відрядженню моїх спортсменів на участь у тренувальних зборах. По вказівці вищого керівництва області. Тиждень тому я звернувся з цього питання до поліції», - каже Грибук.

На запитання представників ультрас, чому Грибук не звертався з заявою про тиск до поліції впродовж минулих двох років, директор КП  «Житомирська обласна школа вищої майстерності», якому належить спортивна база, відповісти не зміг.

Директор ФК «Полісся» та директор КП  «Житомирська обласна школа вищої майстерності» пішли в юридичний відділ облради, щоб вирішити як «Полісся» буде продовжувати договір оренди спортивної бази.

Нагадаємо, житомирський ФК «Полісся» наступний сезон гратиме у Першій лізі.

 

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...