Житомирська студентка виборола «бронзу» в складі національної збірної на міжнародному турнірі

17.05.2018

 

У Китаї протягом 7-13 травня проходив престижний міжнародний турнір з волейболу сидячи серед жінок «World Super 6». У змаганнях брали участь збірні команди Росії, Казахстану, Китаю, Індонезії, Японії та України.

 

У складі паралімпійської збірної команди України здобувала найвищі нагороди спортсменка, член збірної команди ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» із Новоград-Волинського району Анастасія Філон. Дівчина навчається на ІІ курсі факультету екології і права Житомирського національного національного агроекологічного університету. ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» й колектив ЖНАЕУ вітають Анастасію та її тренера Антонія Денисовця.  

 

У напруженій боротьбі національна  збірна пропустили вперед тільки господарок турніру та росіянок. Українська паралімпійська збірна команда з волейболу сидячи (жінки)  отримала ІІІ місце  міжнародному турнірі в м.Ченду.

 

Запорукою бронзових медалей стала перемога над сильною командою Японії з рахунком 3:0.

 

У підсумку турнір Китай здобув першу сходинку турніру здолав Росію, а Україна стала третьою, впевнено перемігши Японію з рахунком 3:0.

 

Цей турнір серед жінок проводиться вдруге. Українська команда  минулого  разу була четвертою. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...