Жителі області активно долучаються до проекту «Житомирщина – рухайся!»

15.03.2019

 Студенти, освітяни, працівники медичних закладів області та представники територіальних громад стали учасниками практичного навчального семінару зі скандинавської ходьби. Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Житомирщина – рухайся! Свідома рухова активність дітей та молоді – здоровий спосіб життя – здорова нація».


Семінар проходив у Житомирі 14 березня. Протягом дня учасників знайомили з теорією та провели практичне заняття зі скандинавської ходьби.

«Житомирщина – рухайся! Свідома рухова активність дітей та молоді – здоровий спосіб життя – здорова нація» – це обласний просвітницький проект, направлений на популяризацію здорового способу життя, фізичної активності. Організатори – ГО «Територія здоров’я, краси та успіху», представництво ГО «Всеукраїнська федерація скандинавської ходьби» в Житомирській області.

Проект реалізовується за підтримки управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА. Партнери семінару – обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини та обласний центр громадського здоров’я Житомирської обласної ради.

Нагадаємо, що три дні на Житомирщині триває Чемпіонат України з футзалу серед ветеранів.

Довідково. Скандинавська ходьба – вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і певна техніка ходьби з використанням спеціальних палиць для рівномірного розподілу навантаження по всьому тілу.
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...