Збірна Іспанії виграла Євро-2011

26.06.2011

Збірна Іспанії завоювала золоті медалі молодіжного чемпіонату Європи з футболу, який проходить у Данії.

У суботу у фінальному матчі іспанці завдали поразки команді Швейцарії з рахунком 2:0. Перший гол на 41-й хвилині провів півзахисник Андер Еррера, який останні два роки провів у "Сарагосі", а в новому сезоні буде виступати за "Атлетик" з Більбао. А переможну крапку на 81-й хвилині поставив Тіаго Алькантара з "Барселони".

Збірна Іспанії втретє завоювала звання чемпіона Європи. До цього вона ставала кращою в 1986 і 1998 роках.

Для збірної Швейцарії срібні медалі Євро-2011 є кращим результатом за весь час участі в турнірі.

Бронзові нагороди завоювала команда Білорусі, яка обіграла у поєдинку за третє місце чехів - 1:0, пише РИА Новости.