Юні Житомирянки відзначилися на Кубку України з фігурного катання на роликових ковзанах

8.11.2019

До міської ради завітала команда юних спортсменок, які стали призерками І етапу Кубка України з фігурного катання на роликових ковзанах. Змагання проходили 2 листопада у місті Суми.

І місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон,здобула Вероніка Левандовська.

ІІ місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон, зайняла Маргарита Фільєва.

ІІІ місце в категорії Cadet (9-12 років), 4-й дивізіон, виборола Анна Федорчук.

ІV місце в категорії Benjamin B (7-9 років), 4-й дивізіон, отримала Дарина Бурла.

Успішно здали тести фігуристки: Вікторія Гирина, Дарина Литвак, Варвара Волинець.

Команда житомирських спортсменок була відзначена заохочувальними медалями та кубком за чудовий виступ з груповим номером.

З юними спортсменками у прес-центрі міської ради зустрілася начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, яка подякувала дівчатам за успішний виступ на змаганнях, який сприятиме у подальшому розвитку фігурного катання на роликових ковзанах в Житомирі, та побажала нових успіхів та перемог.

Самі ж спортсменки влаштували справжній показовий виступ з фігурного катання на роликових ковзанах на ІІ поверсі міської ради.