В Житомирі побудують сучасний палац спорту на 3000 місць

2.05.2019

Спортивний палац планують побудувати на пустирі на Старому бульварі, поруч з міським парком.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Спорткомплекс буде мати арену з модульним покриттям, яке можна змінювати в залежності від функціонального призначення - наприклад, трансформувати спортивну арену в концертний майданчик з величезною сценою. В новому Палаці спорту передбачено проведення тренувань та змагань міжнародного рівня з міні – футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону.

Також буде передбачено відокремлений простір для тренувань та змагань з усіх видів боксу та боротьби. Проектні роботи мають закінчитися до кінця поточного року і розпочатися будівництво», - написав Парцхаладзе..


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...