В Будичанах відбувся турнір на кубок пам’яті воїна-афганця Миколи Бричника

14.06.2011

 

У селі Будичани, що на Чуднівщині, відбувся традиційний міжрайонний турнір з міні футболу на кубок пам’яті воїна-афганця Миколи Бричника. У попередні роки цей турнір відбувався 15 лютого, у день виведення наших військ з Афганістану. Від цього року організатори вирішили проводити його в день народження свого земляка. Микола Бричник за мужність і героїзм був нагороджений орденом Червоної Зірки та медаллю «За заслуги». Він загинув у 20 років, ціною власного життя рятуючи своїх побратимів. Повідомляє Житомирська хвиля.

«Його життєвий шлях, хоча й такий короткий, але героїчний, слугує прикладом для теперішнього молодого покоління, наголошує директор Будичанської загальноосвітньої школи Станіслав Терновий, котрий є головним ініціатором та організатором щорічних змагань з міні футболу на кубок пам’яті загиблого земляка:

«Учні знають біографію Миколи Бричника, відвідують його могилу. У школі ми проводимо заходи, присвячені його пам'яті»

Цього разу, як і завжди, у турнірі брали участь футбольні команди не лише Чуднівщини, а інших районів області. Перехідний кубок, який вкотре вибороли чуднівські футболісти, переможцям вручив рідний брат Миколи Бричника – Віталій. Він наголосив, що даний захід має не тільки спортивне, а у першу чергу патріотичне спрямування:

«Ми з вами робимо дуже важливу справу і я вдячний вам усім»

У Будичанській загальноосвітній школі, де навчався Микола Бричник, створено музейну кімнату, а у подвір’ї школи споруджено пам’ятник, біля якого у день проведення турніру з міні футболу відбувся мітинг за участю жителів села, спортивних команд, членів Чуднівської спілки ветеранів афганської війни, гостей з району та області.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...