Home Події Україна розгромила Грецію на чемпіонаті світу серед бомжів

Україна розгромила Грецію на чемпіонаті світу серед бомжів

139

Збірна України здобула другу перемогу на ІХ чемпіонаті світу серед бездомних футболістів.

У четвертому турі першого групового етапу наші футболісти впевнено перемогли Грецію з рахунком 7:2.

Цей успіх дозволив нашій команді піднятися на третє місце у турнірній таблиці групи D.

Зазначимо, що для того, аби продовжувати боротьбу за Кубок світу, нашій команді необхідно посісти у групі місце, не нижче третього.

І українці мають хороші шанси для цього – у останньому матчі групового раунду необхідно обіграти аутсайдерів групи японців.

ІХ чемпіонат світу серед бездомних
Група D
Литва – 3 матчі – 3 перемоги / 9 очок (різниця м’ячів +9)
Коста-Ріка – 3 матчі – 3 перемоги / 9 очок (+5)
Україна – 4 матчі – 2 перемоги / 6 очок (+5)
Аргентина – 3 матчі – 1 перемоги / 3 очки (+7)
Греція – 4 матчі – 1 перемога / 3 очки (+9)
Японія – 3 матчі – 0 перемог/ 0 очок (-35)

Зазначимо, що на ЧС серед бездомних розігрується 6 кубків – це Кубок світу серед бездомних, Кубок честі, Кубок міста, Кубок господаря, Кубок суспільства і Кубок ISNP.

У першому груповому раунді беруть участь 48 команд у восьми групах. В другому груповому раунді беруть участь всі учасники. Однак команди, які посіли у своїх групах 1-3 місця, боротимуться за Кубок світу, Кубок честі і Кубок міста; а команди, які фінішують на 4-6 місцях, боротимуться за Кубок господаря, Кубок суспільства і Кубок ISNP.

На третій стадії учасники гратимуть за олімпійською схемою – чвертьфінал, півфінал та фінал. Команди, які в у другому груповому турнірі посядуть 1-2 місця у групах A – D, боротимуться за Кубок світу. Ті збірні, які посядуть 3-4 місця, боротимуться за Кубок честі. 5-6 місця боротимуться за перемогу на Кубку міста.

За такою ж схемою триватиме боротьба за трофеї серед 24-х команд, які посядуть у першому груповому раунді 4-6 місця у своїх групах.