У Житомирі стартував турнір з волейболу пам'яті загиблого десантника Ільницького. ФОТО

26.11.2019

 Вже четвертий рік поспіль у Житомирському національному агроекологічному університеті проводять турнір з волейболу пам'яті випускника - десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО п'ять років тому, у свій день народження. Йому було 24 роки.

За головний кубок 26 листопада змагаються команди із навчальних закладів міста - ЖНАЕУ, ЖДУ ім.І.Франка, автодорожнього й технологічного коледжів.

На урочистому відкритті змагань були присутні ректор Житомирського національного агроекологічного універистету Олег Скидан, представники міськради, бойові побратими Дмитра, рідні та друзі.

Мама загиблого героя подякувала за організацію заходу, який вже став традиційним і нагадала, що саме волейбол був улюбленим видом спорту її сина. Ним займався професійно, постійно грав на пляжі. Завдяки цьому турніру, ім'я Дмитра Ільницького  увійшло в  спортивну історію міста.

Ільницький нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Народився та мешкав з батьками у Житомирі, тут здобував освіту – в червні 2013 року Дмитро закінчив навчання на факультеті обліку та фінансів ЖНАЕУ. 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...