У Житомирі переможцем турніру з волейболу пам'яті загиблого десантника Ільницького стала команда агроуніверситету

27.11.2019

 Вже четвертий рік поспіль у Житомирському національному агроекологічному університеті проводять турнір з волейболу пам'яті випускника - десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького, який загинув під час виконання бойового завдання у зоні проведення АТО п'ять років тому, у свій день народження. Йому було 24 роки.

 

За головний кубок 26 листопада змагаються команди із навчальних закладів міста -  Житомирського технологічного коледжу КНУБА, Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права, Житомирського державного університету ім. І. Франка, Житомирського національного агроекологічного університету.

 

На урочистому відкритті змагань були присутні ректор Житомирського національного агроекологічного універистету Олег Скидан, представники міськради - заступник міського голови Марія Місюрова, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Ірина Ковальчук, бойові побратими Дмитра - Володимир Красота та Володимир Костів,   рідні та друзі - Богдан Ковальчук і Олександр Волинець.

 

Мама загиблого героя – Лілія Ільницька, подякувала за організацію заходу, який вже став традиційним і нагадала, що саме волейбол був улюбленим видом спорту її сина. Ним займався професійно, постійно грав на пляжі. Завдяки цьому турніру, ім'я Дмитра Ільницького  увійшло в  спортивну історію міста.

 

У  своєму слові  заступник міського голови Марія  Місюрова та начальник управління молоді та спорту Ірина Ковальчук  висловили   щиру повагу  батькам Дмитра та  вдячність  за сина-героя, який  вічно житиме в  людських  серцях.

Ректор ЖНАЕУ нагадав, що лейтенант ЗСУ Дмитро Ільницький нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Він народився та мешкав з батьками у Житомирі, тут здобував освіту – в червні 2013 року закінчив навчання на факультеті обліку та фінансів ЖНАЕУ.  Був позитивним, життєрадісним, мав багато друзів навіть на спортивному майданчику. Восени 2014 року його не стало, а у квітні 2017 року народилися його сестрички – трійнята, які невдовзі разом з батьками також зможуть приходити на турнір його пам’яті.

 

 

За результатами змагань, переможцем турніру з волейболу стала команда Житомирського національного агроекологічного університету, друге місце зайняла команда Житомирського державного університету ім. І. Франка, третє місце  - команда Житомирського технологічного коледжу КНУБА.

 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...