У Житомирі для вчителів фізкультури провів тренінг відомий телеведучий Олександр Педан

22.08.2019

 Сьогодні, 22 серпня, у житомирській гімназії №3 відбувся тренінг для вчителів фізичної культури. Спортивний рух відомого шоумена та ведучого Олександра Педана “JuniorZ” проводить в Україні тренінги з нових видів спорту для вчителів фізичної культури. Його метою є теоретичне та практичне ознайомлення педагогічного складу, школярів та їхніх батьків з варіативними модулями фізкультури, впровадження нових видів спорту у шкільну програму.

У заході взяли участь міський голова Сергій Сухомлин, директор департаменту освіти Валентин Арендарчук та заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Малюта.

 «Я мрію, щоб нові види спорту з’явилися на уроках фізкультури по усій Україні і кожен школяр міг обирати найцікавіший для себе. Тому ми з командою JuniorZ мандруємо містами, «прокачуємо» вчителів фізкультури, «тюнінгуємо» школи, а також спонукаємо дітей займатися спортом і вести активне цікаве життя. Але без підтримки міських рад та Міністерства освіти та науки нам це не вдалося б, за що ми їм дуже вдячні», – каже лідер Спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.

Олександр Педан наголосив, що головним їхнім завданням є популяризація занять спортом серед дітей та підлітків, аби вони були здоровішими. Він зазначив, що сам ніколи не займався професійно спортом, однак для задоволення спробував біля 30 видів спорту. З його слів, аби діти хотіли займатися чимось, необхідно, щоб їм це було цікаво. Олександр Педан наголосив, що футбол, баскетбол чи волейбол багатьом дітям нецікаві, і необхідно на уроках фізичної культури пропонувати нові види спорту. Саме тому вони й проводять тренінги для вчителів фізкультури, щоб вони могли вводити у програму регбі, флорбол, фрізбі тощо. За його словами, це цікаво дітям.

Також під час заходу відбулося підписання Меморандуму  про співробітництво між Житомирською міською радою та спортивним рухом “JuniorZ”.

Довідка:

JuniorZ – проект Олександра Педана з розвитку спорту серед школярів. Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України (меморандум МОН від 27.12.2018), Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту.

Пропагуємо такі види спорту: чирлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо та фризбі. Проводимо тренінги для вчителів фізкультури, директорів шкіл та батьків-активістів, фестивалі для школярів та інші заходи, які спрямовані на впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до програми фізичного виховання школярів, формування у молоді здорового способу життя та заохочення до занять спортом.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...