У центрі Житомира - Олімпійський день бігу

24.06.2011

23 червня 2011 року у Житомирі відбулись урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського Олімпійського дня. У рамках акції проведено різноманітні заходи: спортивні змагання, легкоатлетичний крос центром міста, а також велотур учасників акції «Україна без сиріт».

В урочистому відкритті акції взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Балюрко, начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Раїса Гула. Вони привітали житомирян та всіх присутніх зі святом спорту та запевнили, що влада і надалі буде докладати максимум зусиль для розвитку в області фізкультури і спорту, пропагуванні здорового способу життя. Виступаючі побажали учасникам спортивного свята «Найбільшої перемоги – перемоги над самими собою!».

Захід розпочався пробігом. Для менших вікових категорій дистанція пробігу складала від 50 до 100 м, а старших – 1 км. Старт та фініш були розміщенні навпроти кінотеатру «Жовтень», що знаходиться на площі Корольова. А забіг безпосередньо проходив по Новому та Старому бульвару. Перемогою визначили «дружбу», хоча на перших трьох переможців чекало приємне заохочення.

Наступним етапом святкування Олімпійського дня став велотур «Україна без сиріт», у якому взяли участь дві групи учасників: одна з Маріуполя, інша – з с. Доманове Волинської області, які рухаються назустріч одна одній. 26 червня вони зустрінуться у Києві. Житомир – останнє місто, яке відвідала група. Важливим є той факт, що до кожної групи входять усиновленні діти, діти з прийомних сімей та дитячих будинків. Тому метою велотуру було привернення уваги до найгостріших соціальних проблем, зокрема сирітства.

Привітав учасників велотуру заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський.

До заходу було включиено ще й конкурс малюнків на асфальті, але погодні умови, на жаль, стали на заваді його проведенню.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...