У Польщі задоволені, що будуть грати з Україною в одній групі у відборі до ЧС-2014

1.08.2011

 

 Головний тренер національної збірної Польщі Францішек Смуда висловив задоволення з результатів жеребкування відбіркового турніру до чемпіонату світу 2014 року, який пройде на полях Бразилії.

Про це повідомляє Інформаційний центр Україна 2012.

Як наголосив фахівець, група Н, де суперниками "кадри" будуть англійці, чорногорці, українці, молдовани та санмаринці, є посередньою.

"Ця група не є ані надто складною, ані дуже слабкою. Проте, напевне, сильнішою за ту, в якій грала Польща у відборі до чемпіонату світу в ПАР (Словаччина, Словенія, Чехія, Північна Ірландія, Сан-Марино). Маємо як сильних суперників, так і зручних. Нам відомий потенціал Англії, ми добре знаємо Україну, але особливу увагу нам потрібно звернути на Чорногорію, в якій деякі оглядачі вбачають темну конячку групи. Це дуже сильна команда", - наголосив Францішек Смуда.

Водночас, фахівець висловив упевненість в силах своєї команди. "Я молив Бога, аби не потрапити до "групи смерті", в якій були Франція та Іспанія. Чи ми, поляки, маємо боятися Чорногорію? Або маємо боятися Україну?", - додав наставник "біло-червоних". 

Джерело: http://www.champion.com.ua

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...