У Коростені проведуть майстер-клас зі стрільби з лука для учасників АТО області

7.11.2018

 

 Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації спільно з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром та ГО «Федерація стрільби з лука Житомирської області» організовує туристичний виїзд для учасників АТО до міста Коростень.

Тур відбудеться 9 листопада. В рамках туру буде організовано майстер-клас стрільби з луку та зустріч з учасником Ігор Нескорених Євгенієм Поплавським.
 
Всі довідки стосовно участі в турі за телефоном (093) 624-77-02 Вікторія.
 
Нагадаємо, що ветеранів АТО запрошують взяти участь у семінарі з питань працевлаштування.
 
Довідково. Майстер-клас стрільби з луку буде проведено Співорганізатором цього проекту стала ГО «Федерація стрільби з лука Житомирської області» в рамках гранту Житомирського міського голови для кращих проектів з розвитку фізичної культури та спорту 2018-2019 року з назвою проекту «Ігри Нескорених – стрільба з лука, вид  спорту та нові можливості здорового способу життя».
 
 
 
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...