У День незалежності молодих людей нагородять за особистий внесок у розбудову незалежної України

12.08.2011

Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації повідомляє, що протягом липня здійснювався обласний етап моніторингу зовнішньої реклами в рамках всеукраїнської акції „Моя відповідальність”.

20-24 липня у м. Радомишлі пройшли Літні спортивні ігри молоді України зі спортивного орієнтування, у яких узяли участь збірні команди областей (всього 200 спортсменів).

14-17 липня проведений чемпіонат області з велосипедного спорту в багатоденній гонці на шосе за участю вихованців дитячо-юнацьких шкіл області.

Управлінням спільно з фізкультурно-спортивним товариством „Колос” у серпні заплановано проведення другого етапу обласних літніх спортивних ігор серед сільських школярів „Хто ти, майбутній олімпієць?” та фінал сільських спортивних ігор.

20-24 серпня до Дня незалежності управління планує провести наступні заходи:

- вручення паспортів молодим людям, ким виповнилось 16 років, народженим у День незалежності;

- підведення підсумків обласної естафети „Сім’я в Єдиній Україні”;

нагородження молодих людей за особистий внесок у розбудову незалежної України;

- ХІІ відкритий фестиваль сучасної молодіжної творчості „Юна хвиля”.

У серпні 2011 року заплановано провести також тиждень підтримки грудного вигодовування, фотоконкурс „Краса материнства”, конкурс колискової, просвітницькі акції „Собори наших душ”, „Здобич контрабандистів”, „Світ без насильства”.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...