Стадіон «Полісся»: не відкриється у 2019-му, та ще й знизять категорію

16.10.2019

 

 «5 жовтня я сказав, що ми відкриємо стадіон "Полісся". Сказав, а потім почав думати», – сказав голова ОДА Віталій Бунечко сьогодні під час брифінгу для журналістів.

Що ми маємо за інформацією після зустрічі зі ЗМІ?

«Кіна не буде»

Завершення стадіону до кінця року неможливе через відсутність остаточного проекту, який не віддає ПП «Проспект-проект». Але – «Як тільки буде проект – добудуємо», «Я вірю в чудеса, що вони просто не знали, куди принести проекти».

«Все на попередників»

Бунечко звертається до правоохоронних органів з метою відкриття кримінального провадження щодо можливих фактів розкрадання бюджетних коштів.

«А спонсор хто?»

До кінця року є 7,7 млн грн з державного бюджету, які можна витратити на стадіон. Якщо до кінця року стадіон не добудовується (а проекту ж то немає), з 1 січня 2020 року сюди можна буде спрямовувати кошти обласного, місцевих бюджетів або спонсорів, але не державні кошти. Та чи погодяться депутати облради спрямувати мільйони з обласного бюджету на стадіон? 

«С0, С1 – ні, С2. Категорія вже не та»

Категорію стадіону для приймання змагань знизять, щоб «виконати хоча б вимоги ФФУ». Тобто, після реконструкції «Полісся» вже не зможе приймати міжнародні змагання, як планувалося раніше, і для цього вже зробили навіть підігрів футбольного поля.

І поки в ОДА не можуть знайти ПП «Проспект-Проект» з їхнім проектом, відкритий стадіон «Спартак-Арена» збирає переповнені вщент трибуни фанатів на футбольних матчах.

 

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...