Спортсменка з Житомирщини здобула чотири медалі на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

28.05.2019

Представниця Житомирської області Анастасія Четверікова здобувала 4 медалі (1 золота і 3 бронзові) на Кубку світу з веслування на байдарках і каное в Познані (всього збірна України здобула 8 нагород).

В жіночій каное-одиночці, 500 м Анастасія здобуває золото з результатом -  2.09,288.

Дві «бронзи» завоювала каное-двійка у складі Людмили Лузан (Полтавська) та Анастасії Четверікової (Житомирська) – на дистанціях 200 та 500 м. Також наша веслувальниця піднялася на третю сходинку у змішаній категорії: в «каное-двійці, мікс» - Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК (Волинська).

Історичний момент для Житомирщини, тепер Анастасія на крок ближче до ліцензії на Олімпіаду.

Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...