Спортсменка з Житомирщини здобула чотири медалі на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

28.05.2019

Представниця Житомирської області Анастасія Четверікова здобувала 4 медалі (1 золота і 3 бронзові) на Кубку світу з веслування на байдарках і каное в Познані (всього збірна України здобула 8 нагород).

В жіночій каное-одиночці, 500 м Анастасія здобуває золото з результатом -  2.09,288.

Дві «бронзи» завоювала каное-двійка у складі Людмили Лузан (Полтавська) та Анастасії Четверікової (Житомирська) – на дистанціях 200 та 500 м. Також наша веслувальниця піднялася на третю сходинку у змішаній категорії: в «каное-двійці, мікс» - Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК (Волинська).

Історичний момент для Житомирщини, тепер Анастасія на крок ближче до ліцензії на Олімпіаду.

Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...