Спортсмени Житомирщини вибороли призові місця у Чемпіонаті із сучасного пʼятиборства

26.06.2019

Близько 250 спортсменів із 5 областей України змагались у Чемпіонаті із сучасного пʼятиборства серед юнаків та дівчат до 17 років.

Змагання проходили упродовж 21-22 червня, у Житомирі на базі ДЮСШ «Авангард».

За інформацією управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА, у чемпіонаті взяли участь спортсмени із Житомирської, Харківської, Львівської, Донецької, Київської областей, а також із м. Київ.

Учасники змагались у бігових дистанціях – 4 відрізка по 800 метрів, а також показали себе у 4 раундах стрільби з лазерного пістолета.

Спортсмени із Житомирщини показали чудову підготовку та результати:

Чотириборець Ковалов Ілля – чемпіон України у категорії юнаки до 17 років (тренер Вигівський О.П.)

І місце в командному заліку виборола команда житомирян у категорії юнаки до 17 років: Ковальов Ілля, Бондаренко Денис, Нестерчук Савелій.

Сич Данило – чемпіон України у віковій групі до 15 років в дисципліні «триборство».

ІІ місце в командному заліку вибороли дівчата до 11 років: Кушнір Дар’я – 2 місце в особистому заліку, Ковальчук Євгенія, Сарнавська Софія (тренери: Тищенко В.А.; Кулик М.П.; Зелінська-Тищенко В.Т.);

ІІІ місце в командному заліку у категорії дівчата до 13 років: Бігун Вероніка, Іваницька Анна, Малярчук Дар’я ( тренери: Вигівський О.П.; Кулик М.П.; Толкач В.П.)

ІІІ місце в командному заліку у категорії юнаки до 13 років: Аханов Кирило, Барильчук Владислав; Гринь Максим (тренер Тищенко В.А.)

ІІІ місце в командному заліку у категорії юнаки до 15 років: Сич Данило, Кривонос Павло, Рудзей Філіп (тренер Тищенко В.А.)

Нагадаємо, що на вихідних легкоатлети України і Туреччини змагатимуться у Бердичеві на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...