Спортсмени Житомирщини вибороли 7 ліцензій на участь у ІІ Європейських іграх

16.05.2019

З 21 по 30 червня 2019  року  в місті Мінську (Республіка Білорусь) відбудуться ІІ Європейські   ігри, учасниками  цих змагань стануть понад 4000 кращих атлетів із 50 країн Європи, в тому числі  7 спортсменів – представників Житомирської області.

На змаганнях розігруватимуться 199 комплектів нагород у 21 спортивній дисципліні, з яких 18 олімпійських, а саме: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, боротьба вільна, боротьба греко - римська, велоспорт - трек, шосе, веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, карате, легка атлетика, теніс настільний, стрибки на батуті, стрільба кульова, стрільба стендова, стрільба з лука; та 3 неолімпійські дисципліни: боротьба  самбо, пляжний футбол, спортивна акробатика.

Зауважимо, що змагання в шести видах спорту (бадмінтон, велоспорт, дзюдо, карате, стрільба кульова та стендова, теніс настільний) стануть кваліфікаційними до літньої ХХХІІ Олімпіади 2020 року у Токіо.

Змагання з бадмінтону, боксу, веслування на байдарках і каное та дзюдо проводитимуться у статусі чемпіонатів Європи.

За підсумками проведених відбіркових змагань для участі у ІІ Європейських іграх наші спортсмени вибороли   7 ліцензій з 5 дисциплін, а саме:

- боротьба  вільна  -  Шуптар Василь Іванович;

-велоспорт шосе – Рябченко Тетяна Миколаївна, Шекель Ольга Федорівна;

-веслування на байдарках та каное – Сенкевич Олександр Анатолійович;Четверікова Анастасія Андріївна;

-легка атлетика – Лонський Віктор Ігорович;

-пляжний футбол – Зборовський Олег Володимирович.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...