Home Події Спортсмени з Житомирської області здобули три медалі на турнірі з армспорту ”Кубок...

Спортсмени з Житомирської області здобули три медалі на турнірі з армспорту \”Кубок братів\”

283

13 липня у Гайсині відбувся IV Всеукраїнський турнір 2-го рангу з армспорту "Кубок братів". У змаганнях взяли участь  46 спортсменів, представників клубних команд Києва, Тернополя, Житомира, Вінниці, Умані, Хмельницького, Гайсина, а також з Румунії.

Серед них – чемпіони Європи і світу, а також переможці та призери чемпіонатів України. Збірна житомирської області у числі трьох спортсменів повернулась з турніру з трьома медалями різного ґатунку.

Змагання проводились на ліву та праву руку. Переможці турніру визначались за загальними підрахунками по сумі рук.

У категорії 71 кг виступало двоє спортсменів із Житомира: золото у загальному підсумку виборов Циба Леонід (1 місце на ліву руку і 2 місце на праву руку), а бронзову медаль отримав Рассохін Олександр (1 місце на праву руку і 6 місце на ліву руку) . У категорії  + 101 кг у загальному підсумку срібло отримав Артур Сакало із с.м.т Лугини, який на праву руку став першим, а на ліву руку четвертим.