Спортсмени з Житомирської області здобули три медалі на турнірі з армспорту "Кубок братів"

24.07.2019

13 липня у Гайсині відбувся IV Всеукраїнський турнір 2-го рангу з армспорту "Кубок братів". У змаганнях взяли участь  46 спортсменів, представників клубних команд Києва, Тернополя, Житомира, Вінниці, Умані, Хмельницького, Гайсина, а також з Румунії.

Серед них - чемпіони Європи і світу, а також переможці та призери чемпіонатів України. Збірна житомирської області у числі трьох спортсменів повернулась з турніру з трьома медалями різного ґатунку.

Змагання проводились на ліву та праву руку. Переможці турніру визначались за загальними підрахунками по сумі рук.

У категорії 71 кг виступало двоє спортсменів із Житомира: золото у загальному підсумку виборов Циба Леонід (1 місце на ліву руку і 2 місце на праву руку), а бронзову медаль отримав Рассохін Олександр (1 місце на праву руку і 6 місце на ліву руку) . У категорії  + 101 кг у загальному підсумку срібло отримав Артур Сакало із с.м.т Лугини, який на праву руку став першим, а на ліву руку четвертим.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...