Home Події Спортсмени з Житомирської області здобули три медалі на чемпіонаті України з підводного...

Спортсмени з Житомирської області здобули три медалі на чемпіонаті України з підводного спорту

94

З 15 по 19 травня в басейні «Купава» міста Бровари Київської області відбулися змагання чемпіонату України 2019 року з підводного спорту (плавання в ластах) серед дорослих (категорія «А»), в яких взяла участь команда Житомирської області. Житомирщину представляли спортсмени  Малинського Спортивного клубу «Оазис». В їх активі три нагороди: 1 срібна та 2 бронзові.

Михайло Шевченко зайняв друге місце в складі естафетної команди 4 х 200 м. Крім того, він був п’ятим в змішаній естафеті 4 х 50 м в ластах.

Олег Верета та Микола Гур’єв завоювали бронзові медалі в естафеті 4 х 200 м в ластах, вперше ставши призерами чемпіонату України.

Шосте місце в пірнанні на 50 м посів Роман Науменко, виконавши норматив майстра спорту України з підводного спорту. Його час16,02 с. В естафетному плаванні 4 х 100 м. в ластах він посів четверте місце.