Спортсмени з Житомирщини здобули нагороди на Чемпіонаті України та Кубку України з вільної боротьби

6.12.2018

З 29 листопада у Броварах пройшов Кубок України серед жінок та чемпіонат України серед чоловіків.

На змагання прибули команди з багатьох областей України та м. Києва. Житомирщину представили команди з міст: Коростеня, Бердичева, Малина, Житомира та Новограда-Волинського.

Першими боротьбу розпочали дівчата. У фіналі за 1-ше місце боролася Анастасія Лавренчук (65 кг) з Новограда-Волинського, яка отримала поразку і у важливій сутичці з суперницею Марією Ільчишиною (м. Івано-Франківськ) - завоювала срібло.

А третю сходинку у ваговій категорії (76 кг) (також з Новограда-Волинського) виборола спортсменка Дар'я Шуста.

2 грудня розпочалася фінальна частина боротьби вільної серед чоловіків, у якій змагалися борці у вагових категоріях (кг): 57, 65, 84, 86, 92, 97, 125. Отож, у фіналі надзвичайно обдарований, призер чемпіонатів світу та Європи Василь Шуптар (65 кг) боровся з київським спортсменом та, зробивши прийом, впевнено поборов свого суперника і отримав чисту та достойну золоту перемогу.

А Данило Мірошніков (70 кг)  (м. Новоград-Волинський)  та Дудаєв Рустам (79 кг) (м. Житомир)  отримали бронзу. Сергій Мохорт (125 кг.) з Малина виборов 5 сходинку. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...