Home Події Спортсмени з Житомирщини здобули медалі на Чемпіонаті України з вільної боротьби

211

З 10 по 12 липня 2019 року вперше в Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та дівчат до 23 років.

Змагання є відбірковим до Чемпіонату Світу, де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри 2020.

За титул чемпіона змагалися спортсмени у 5-ти вагових категоріях від 17 років і старші.

Такий вид спорту, як боротьба, – загартовує характер і допомагає краще розвиватися,  йти вперед і ніколи не зупинятися. У заході брали участь понад 300 найсильніших борців та борчинь з багатьох областей України. Нашу область представили спортсмени з Коростеня, Малина та Новоград-Волинського.

Чемпіоном України у ваговій категорії 65 кг став спортсмен Василь Шуптар з Олевська. Серед дівчат чемпіонкою та золото виборола Катерина Машкевич з Малина. А бронзу – завоювала Ірина Дорошенко  (53 кг м. Коростень).

Менш вдалим був виступ борчині з Новоград-Волинського Катерини Чорномор (57 кг), яка отримала п’яту сходинку п’єдесталу.