Home Події Спортсмени з Житомирщини здобули ”бронзу” на чемпіонаті України з хокею на траві

Спортсмени з Житомирщини здобули \”бронзу\” на чемпіонаті України з хокею на траві

94

З 28 по 30 червня у Вінниці проходив VII фінальний тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги.

Про це повідомляє прес-служба облрада.

У змаганнях взяли участь 8 команд, і зокрема, команда ШВСМ-СТАРТ Житомирської області.

«Ми націлені на перемогу. Звичайно, суперники підготовлені і перевагою є те, що вони мають місця для тренувань. У нас поки немає власного спеціалізованого поля, але ми сподіваємось, що у найближчий час все зміниться. Ми завжди налаштовуємось на якісну гру та призові місця і, думаю, гідно представимо нашу область», – зазначив тренер команди вищої ліги ШВСМ-СТАРТ Андрій Черкас.

За результатами турнірної таблиці перемогу одержала команда хокеїстів із Вінниччини, бронза – у команди Житомирщини.

Так, гравці ШВСМ-СТАРТ вибороли право представляти Україну в чемпіонаті Європи з хокею на траві Euro Hockey Club Challenge II у 2020 році.

Нагадаємо, що хокей на траві (field hockey) – літній олімпійській вид спорту, один з найбільш популярних в світі видів хокею.