СДЮСШОР «Полісся» запрошує хлопчиків та дівчаток на перегляд

24.07.2019

 Вже у вересні розпочинаються заняття у школах м. Житомира, а у спеціалізованій дитячо-юнацькій футбольній школі олімпійського резерву «Полісся» візьме старт футбольний сезон 2019/2020.

З метою залучення дітей до здорового способу життя та підсилення команд СДЮСШОР «Полісся» у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях, адміністрація школи оголошує перегляд юнаків та дівчат віком від чотирьох до 19 років.

Перегляд відбуватиметься під керівництвом досвідчених тренерів протягом трьох уік-ендів серпня – з третього по 18 серпня. Щосуботи буде проходити перегляд юнаків та дівчат віком від чотирьох до 12 років, кожної неділі – юнаків та дівчат від 13 до 19 років.

Перегляди проходитимуть у м. Житомир на «Спартак-арені» починаючи з 10:00.
До участі запрошуються діти з м. Житомира та Житомирської області. Більше інформації про перегляд за телефонами: 093 128 13 48 та 097 941 81 81.

Прес-служба СДЮСШОР «Полісся»
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...