СДЮСШОР «Полісся» запрошує хлопчиків та дівчаток на перегляд

24.07.2019

 Вже у вересні розпочинаються заняття у школах м. Житомира, а у спеціалізованій дитячо-юнацькій футбольній школі олімпійського резерву «Полісся» візьме старт футбольний сезон 2019/2020.

З метою залучення дітей до здорового способу життя та підсилення команд СДЮСШОР «Полісся» у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях, адміністрація школи оголошує перегляд юнаків та дівчат віком від чотирьох до 19 років.

Перегляд відбуватиметься під керівництвом досвідчених тренерів протягом трьох уік-ендів серпня – з третього по 18 серпня. Щосуботи буде проходити перегляд юнаків та дівчат віком від чотирьох до 12 років, кожної неділі – юнаків та дівчат від 13 до 19 років.

Перегляди проходитимуть у м. Житомир на «Спартак-арені» починаючи з 10:00.
До участі запрошуються діти з м. Житомира та Житомирської області. Більше інформації про перегляд за телефонами: 093 128 13 48 та 097 941 81 81.

Прес-служба СДЮСШОР «Полісся»
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
Крізь біль, піт та тремтіння м’язів – у Житомирі 5 годин тривала запекла боротьба за перемогу у Чемпіонаті з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ...