СДЮСШОР «Полісся» запрошує хлопчиків та дівчаток на перегляд

24.07.2019

 Вже у вересні розпочинаються заняття у школах м. Житомира, а у спеціалізованій дитячо-юнацькій футбольній школі олімпійського резерву «Полісся» візьме старт футбольний сезон 2019/2020.

З метою залучення дітей до здорового способу життя та підсилення команд СДЮСШОР «Полісся» у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях, адміністрація школи оголошує перегляд юнаків та дівчат віком від чотирьох до 19 років.

Перегляд відбуватиметься під керівництвом досвідчених тренерів протягом трьох уік-ендів серпня – з третього по 18 серпня. Щосуботи буде проходити перегляд юнаків та дівчат віком від чотирьох до 12 років, кожної неділі – юнаків та дівчат від 13 до 19 років.

Перегляди проходитимуть у м. Житомир на «Спартак-арені» починаючи з 10:00.
До участі запрошуються діти з м. Житомира та Житомирської області. Більше інформації про перегляд за телефонами: 093 128 13 48 та 097 941 81 81.

Прес-служба СДЮСШОР «Полісся»
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...