«Рада, що нарешті можу реалізувати свій потенціал», - житомирська триатлетка Анна Абдулова

12.09.2019

 

Серпень 2019 року – цей місяць Анна Абдулова з упевненістю може занести собі в актив! Ще б пак, адже на внутрішній арені триатлетка з Житомира здобула дві перемоги поспіль: для початку Анна не мала собі рівних на Кубку Хортиці в Запоріжжі, а згодом виборола основний трофей на чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистанції в Горішніх Плавнях.

Вашій увазі – бліц-інтерв’ю з чемпіонкою та невеличкий нарис традиційних змагань на Полтавщині, які після шестирічної перерви повертаються в наш календар.

Анна, вітаємо тебе з подвійним серпневим тріумфом! Розкажи про гонку на Полтавщині – специфіку траси, за рахунок чого вдалося перемогти, що було найскладнішим?

Дякую! Не можу сказати, що траса була важкою – все очевидно, знайомо та зрозуміло. Я змагалася на ній ще в дитинстві, коли приїжджала сюди боротися в юнацькій віковій категорії. Зараз здається, що все це було в іншому житті )) Цього разу, не дивлячись на супер коротку дистанцію – було аж чотири кола вело і довелося трохи перевірити свої навички з поворотів. Взагалі, траса швидкісна – і навіть незначна помилка може дорого коштувати.

Друга перемога поспіль – чи можемо ми говорити про твій вихід на пік форми?

Мені приємно чути це запитання. Проте, чесно кажучи, я дуже спокійно ставлюся до таких подій. Я просто рада, що нарешті можу себе реалізувати. Адже на початку року проблеми зі спиною не просто не давали можливості поборотися за призові місця, а й взагалі демотивували і пригнічували. Зараз я почуваюся краще , хоч і постійно роблю вправи та процедури для попередження сезонних ускладнень.Також, на результат дуже позитивно вплинув наш тренувальний збір в горах, в серпні. Це і є дві нехитрі складові успіху.

Де плануєш стартувати найближчим часом?

Скажу відверто, що після останнього чемпіонату я захворіла і через погане самопочуття пропустила фінал Кубка України у Львові. Тому зараз починаю відновлюватися та готуватися до етапу Кубку Азії в Йорданії в кінці місяця – станом на зараз, це основний пріоритет.

Джерело: triathlon.org.ua


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...