Поштарі Житомирщини змагались на спартакіаді

5.08.2011

 

Десята ювілейна спартакіада серед працівників "Укрпошти" відбулась на Житомирській водно-вислувальній базі фізкультурно-спортивного товариства "Спартак". Переможці спортивних ігор візьмуть участь у всеукраїнських змаганнях поштовиків, які традиційно відбуваються у вересні в Алушті. На парад відкриття спартакіади вийшли 5 об’єднаних команд центрів поштового зв’язку і управління Житомирської дирекції „Укрпошти”. Організатори змагань переконані, що спорт допомагає їм в повсякденній роботі.

Традиційними видами поштовиків є шашки, гирьовий спорт, армреслінг, настільний теніс і легкоатлетичний крос. Всі переможці з 5-ти  видів спорту були нагороджені пам’ятними призами та грамотами, а в загальному заліку вже вкотре перемогла команда управління Житомирської дирекції „Укрпошти”. Срібні нагороди отримали представники центру поштового зв’язку №1 міста Житомира, а третє місце посіла команда Коростеня.
 
В цьому році команда поштовиків області має всі шанси на призове місце на всеукраїнських змаганнях. В минулому році в Алушті на всеукраїнських змаганнях команда поштовиків області здобула бронзові нагороди.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...