Після карантину Зінченко не впізнав товстуна Лероя Сане

25.05.2020

 

Український півзахисник "Манчестер Сіті" з Радомишля Олександр Зінченко розповів про вихід команди з карантину. Після нього Олександр не впізнав свого партнера.

Українець у жартівливій манері сказав, що не впізнав свого одноклубника Лероя Сане через те, що той набрав зайву вагу: "Коли я їхав з бази, побачив Лероя Сане. Спочатку я його не впізнав, подумав, що це наш водій автобуса. Переговорив з ним трохи, "траванув" за "Баварію" - він пішов від розмови. Думаю, що там все "на мазі", але з вагою у нього проблеми. Сказали, що у нього плюс 7 кілограмів". Слова Зінченка наводить офіційний сайт телеканалів "Футбол 1/2/3".

За словами Зінченка, футболісти "Манчестер Сіті" здали тести на коронавірус - результати у всіх негативні. Команда може приступити до тренувань з неділі. "З нетерпінням чекаю відновлення чемпіонату - без футболу важко. Але, судячи з новин, які доносяться з ближніх країн, - наприклад, Шотландія завершує чемпіонат, мало хто вірить у рестарт АПЛ", - підкреслив футболіст.

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...