Олімпійський день у Житомирі зібрав близько 2 тисяч учасників

31.05.2019

Олімпійський день бігу у Житомирі зібрав близько двох тисяч учасників різного віку. Спортивне свято відбулося 31 травня за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути та президента НОК України Сергія Бубки, спортсменів, студентів, школярів та усіх бажаючих.

«Приємно, що сьогодні центр олімпійського руху України саме у Житомирі. Це дуже важливо для усіх спортсменів. Будуть забіги, змагання, будуть переможці, але не буде переможених, адже навіть участь – це вже перемога над собою. Бажаю усім радості та позитиву від свята», – наголосив Ярослав Лагута.

«Олімпійський день – це дуже важлива подія для олімпійського руху. Бажаю вам завжди займатися спорту, досягати своїх мрій. Здоров’я – це найважливіше у житті. Впевнений, що спорт дає сили перемагати себе, своїх конкурентів у здоровій боротьбі», – зазначив Сергій Бубка.

Вихованці спортивних закладів Житомирщини показали учасникам свята невеликі показові спортивні виступи, після чого усі бажаючі могли взяти участь в урочистому забігу із Сергієм Бубкою та переможцями різних змагань. Також учасники змагань бігли різні дистанції за віковими категоріями.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...