Олімпійський день у Житомирі зібрав близько 2 тисяч учасників

31.05.2019

Олімпійський день бігу у Житомирі зібрав близько двох тисяч учасників різного віку. Спортивне свято відбулося 31 травня за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути та президента НОК України Сергія Бубки, спортсменів, студентів, школярів та усіх бажаючих.

«Приємно, що сьогодні центр олімпійського руху України саме у Житомирі. Це дуже важливо для усіх спортсменів. Будуть забіги, змагання, будуть переможці, але не буде переможених, адже навіть участь – це вже перемога над собою. Бажаю усім радості та позитиву від свята», – наголосив Ярослав Лагута.

«Олімпійський день – це дуже важлива подія для олімпійського руху. Бажаю вам завжди займатися спорту, досягати своїх мрій. Здоров’я – це найважливіше у житті. Впевнений, що спорт дає сили перемагати себе, своїх конкурентів у здоровій боротьбі», – зазначив Сергій Бубка.

Вихованці спортивних закладів Житомирщини показали учасникам свята невеликі показові спортивні виступи, після чого усі бажаючі могли взяти участь в урочистому забігу із Сергієм Бубкою та переможцями різних змагань. Також учасники змагань бігли різні дистанції за віковими категоріями.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...