На рингу в Житомирі визначилися чемпіони з боксу серед Десантно-штурмових військ ЗСУ

15.11.2019

У Житомирі на базі спортивного клубу «Вікторія» відбувся фінал чемпіонату з боксу на першість у Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.


Участь у змаганнях, які тривали три дні, взяли близько пів сотні військовослужбовців з бойових бригад та Навчального центру Десантно-штурмових військ ЗС України.

«Таке бойове мистецтво як бокс надало багатьом відомим боксерам України можливість побачити не тільки свої можливості ай можливість прийняти участь у міжнародних змаганнях на світові арені. Наші боксери-десантники на досягнутому не зупиняються і ті перемоги, які вони вже мають за плечима, а я вас запевняю у них їх багато. В умовах війни на сході України, бокс для наших спортсменів – це не тільки фізична підготовка, а і психологічна загартованість і готовність до виконання будь яких завдань», - відзначив начальник штабу – перший заступник командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майор Андрій Ковальчук.

Кубки, медалі та почесні призи вже розійшлися по своїх власниках. Так перше місце у загальнокомандному заліку серед військових частин ДШВ та звання честь представляти Десантно-штурмові війська на чемпіонаті Збройних Сил України, що незабаром пройде у місті Львів, здобули військовослужбовці 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

Срібло вибороли десантники з 199-го Навчального центру ДШВ ЗС України, а бронзу та почесне третє місце посіли військовослужбовці 81-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України.

Пресслужба командування Десантно-штурмових військах ЗС України
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...