На фестивалі середньовіччя "Winter Fight Cup" у Німеччині житомирянин завоював чотири медалі

22.02.2019

 22 лютого у прес-центрі міськради відбулася зустріч із спортсменом з середньовічного бою Василем Назаровим. Боєць розповів про особливості цього виду спорту та поділився секретами успіху.

На фестивалі середньовіччя Winter Fight Cup 2019, який цьогоріч проходив з 16 – 17 лютого у німецькому місті Гох, спортсмен завоював чотири золотих медалі в таких номінаціях: «5 х 5», «Щит-меч», «Довгий меч» і в поєдинку в ваговій категорії від 75 до 85 кг. Це була вже не перша його участь у даному заході, проте як стверджує сам спортсмен, цього року він показав себе краще і завоював на одну медаль більше.

«Суперники були досить професійні. Найбільше мені запам’ятався боєць клубу «Боярд» у змаганні «Щит-меч». Німець виявився технічним і з ним складно було змагатися. Він був гідним суперником, проте я виявився швидшим і зумів перемогти його, але цього всього у мене не вийшло, якщо б не моя команда. Дуже вдячний їм за підтримку. Командний дух – це саме те, що підбадьорює і надихає на перемогу», – розповідає Василь.

Василь є керівником ГО «Ayna Bera Житомир». Свою діяльність він називає не спортом, а рухом, який об’єднує всіх, кому до вподоби середньовічна тематика. Серед учасників його клубу є школярі, студенти і навіть ті, кому за 40.

«Середньовічний бій – це ціле мистецтво, яке за один день не опанувати. Не кожному вистачає терпіння, тому кількість учасників клубу постійно змінюється, проте є близько 15 чоловік, які вже досить тривалий період часу займаються цим», – говорить боєць.

Окрім цього спортсмен має свою майстерню, де виготовляє обладунки.

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...