На чемпіонаті світу з кікбоксингу студент Житомирського агроуніверситету здобув "бронзу"

3.12.2019

 Протягом 24 листопада – 1 грудня в Туреччині відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу. У складі збірної команди України у цих змаганнях взяв участь  студент агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету, майстер спорту Єгор Фролов. За результатами змагань Єгор виборов третє місце і був нагороджений бронзовою медаллю.


Це вже не перша значна перемога студента. В цьому році Єгор Фролов на змаганнях з кікбоксингу на Кубок світу отримав бронзову нагороду, а на Кубку Європи став переможцем і отримав золоту медаль.

За підсумками виступів на цих міжнародних змаганнях,  Єгор Фролов виконав умови, за яких йому буде присвоєно почесне звання майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету
 
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...