Житомирянин Руслан Малиновський міг стати дорожчим за Шевченка

29.04.2020

 

Італійська "Аталанта" відхилила пропозицію одного з англійських клубів щодо трансферу півзахисника Руслана Малиновського.

Як повідомив ведучий шоу "ТаТоТаке" Михайло Співаковський, на Малиновського претендували "Вест Хем" і ще один англійський клуб. Якщо б "Аталанта" прийняла пропозицію від другого клубу, Малиновський, за словами журналіста, став би найдорожчим футболістом в історії України.

"Вест Хем" цікавився Малиновським до його переходу в "Аталанту", під час переговорів з італійським клубом і вже після переходу. За моєю інформацією, зараз є ще один англійський клуб, який не просто цікавився, але і зробив "Аталанті" пропозицію. Якщо б цю пропозицію було прийнято, ми б зафіксували новий трансферний рекорд за вартістю українського футболіста. Це було б дорожче за переходи Тимощука, Ярмоленка і Шевченка. Але "Аталанта" відмовила цьому клубу, висунувши непідйомну суму", - розповів Співаковський.

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...