Легкоатлети Житомирщини за тиждень здобули 19 медалей

31.07.2019

 Липень відзначився для легкоатлетів Житомирщини високими здобутками.


Лише минулого тижня наші спортсмени привезли 19 медалей: одну з Європейського юнацького Олімпійського фестивалю і 18 з командного чемпіонату України з легкої атлетики.

Про це повідомляє управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА.

20-28 липня 2019 року в м. Баку (Азербайджан) відбувся Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, на якому вихованець Житомирської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики ПЕТРУК Роман  став бронзовим призером зі стрибків у висоту з результатом 210 см (тренер – ЗТУ Шеремет Сергій Леонідович).

25-26 липня 2019 року у м. Луцьк відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, на якому наші легкоатлети вибороли 18 медалей:

Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради:

Коваль Василь – І місце (3000м з перешкодами ) тренер Даниленко О.Л.
Китиця Олена – ІІІ місце (3000м з перешкодами ) тренер Даниленко О.Л.
Мазур Владислав – ІІ місце (стрибки у довжину) тренер Лонський І.В.
Нікітін Дмитро – ІІІ місце (стрибки у висоту) тренер Лонський І.В.
Гаврилюк Тамара – ІІІ місце (5000м зі спортивної ходьби) тренер Чернов В.І.

Житомирська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школи олімпійського резерву Житомирської обласної ради:

1. Чорна Марина (бригада ЗТУ Денисова М.І.) :

ІІІ місце з бігу на 200м серед молоді;
ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м серед дорослих.

2. Денисов Дмитро (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед молоді:

ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м;
ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

3. Іщук Дмитро (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед молоді:

ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м.
 
4. Кухарчук Олексій (бригада ЗТУ Денисова М.І.) –серед молоді:

ІІІ місце з естафетного бігу 4х100м;
ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

5. Домбровська Василина (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед дорослих:

ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

6. Сіліна Олександра (бригада ЗТУ Денисова М.І.) – серед дорослих :

ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м

7. Блага Юлія (тренер-викладач Зінченко А.М.) – серед дорослих :

ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

8. Панцюк Дмитро (тренер-викладач Зінченко А.М.) – серед молоді:

ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

9. Вітенко Єгор (тренер-викладач Ледньова А.Є.) – серед молоді:

ІІІ місце з естафетного бігу 4х400м.

10. Печенюк Віталій (тренер-викладач Ледньова А.Є.) – серед молоді:

ІІІ місце з естафетного бігу 4х 100м.
 
Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
Крізь біль, піт та тремтіння м’язів – у Житомирі 5 годин тривала запекла боротьба за перемогу у Чемпіонаті з кросфіту серед команд десантно-штурмових військ...