Home Події Команда 95-ї бригади стала переможцями на чемпіонаті ДШВ з воєнізованого кросу

Команда 95-ї бригади стала переможцями на чемпіонаті ДШВ з воєнізованого кросу

126

Днями у селищі Гвардійське Дніпропетровської області відбувся чемпіонат з воєнізованого кросу серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

За умовами чемпіонату, десантникам необхідно було здолати дистанцію в три тисячі метрів зі зброєю, виконати стрільбу на точність з автомату трьома патронами, а також здійснити метання навчальної ручної гранати Ф-1 вагою 600 грам.

Як повідомив начальник фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковник Андрій Палагін, кожна команда складалася із 7 учасників, п’ять чоловіків та дві жінки в кожній.

— До речі, наші десантні дівчата своєю фізичною загартованістю ні в чому не поступалися чоловікам, жодна з них не зійшла з дистанції, а деякі показали високі результати, — розповів підполковник Андрій Палагін.

За підсумками змагань, призові місця розподілилися наступним чином. «Бронзовим» призером стала команда 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. «Срібло» — за командою 81-ї окремої аеромобільної бригади. Абсолютним переможцем чемпіонату стала команда 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

В індивідуальному заліку найкращі результати серед військовослужбовців чоловіків та жінок показали майор Ігор Чорнобай з 25-ї окремої повітрянодесантної бригади та старший солдат Надія Гомонова з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Призерів першості було нагороджено кубками, грамотами та спортивними медалями від командувача ДШВ ЗС України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

Команда переможців буде представляти Десантно-штурмові війська на чемпіонаті Збройних Сил України з воєнізованого кросу, який відбудеться у травні поточного року.