ФК «Полісся» знову без грошей – обласна влада продовжує ігнорувати зобов'язання

2.12.2020

 

З обласного бюджету ФК "Полісся" отримала лише 1,3 млн грн – із 2,4 млн грн обіцяних.

Відповідні зміни до фінплану щодо прийняття субвенції затвердили на засідання виконкому 2 грудня.

Проте 1,3 млн грн – це неповне виконання своїх зобов'язань з боку обласної влади перед клубом.

Про це повідомила перша заступниця мера Світлана Ольшанська.

Відповідно до домовленостей, фінансування ФК "Полісся" має здійснюватися 50/50 з обласного та міського бюджетів. Згідно із фінпланом, це по 2,4 млн із обох бюджетів.

"Надійшла субвенція з обласного бюджету 1,3 млн грн. У 2020 році вже дофінансування в них не буде. Фактично профінансовано із 4,8 млн грн лише 2,6" , – розповів керівник клубу Володимир Загурський.

"Тобто з міського бюджету ми маємо знову виконати чиїсь обов'язки", – прокоментувала заступниця мера Ольшанська.

Нагадаємо, у вересня 2020 депутати міської ради звернулися до ОДА та облради щодо виконання фінансових зобов'язань щодо фінансування ФК "Полісся".

Перед цим у серпні футбольному клубу довелося наближувати видатки, щоб виплатити заробітну плату в команді – тоді обласна влада знову кинула ФК «Полісся», недофінансування становило 3,5 млн грн.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...